Tetování TRIBAL

produkt

Věrná imitace tetování rukou

Barevná imitice tetování celé ruky. V tomto tetování budeš fakt cool. Budeš ozdobou každé akce, nebudeš ho chtít sundat, a myslím, že v něm budeš i spát...

Doporučujeme zejména pro svátky slunovratu:)

Cena: 139,- Kč
V tetovacích rukávech jste mohli vidět: 

Vin Diesla v XXX | Brada Pitta v Dannyho parťácích 1, 2 | Garyho Oldmana jako Siriuse v Harry Potter a vězeň z Azkabanu | Michaela Scofielda v Útěku z vězení

Technické informace

Velikost: 
Universal
Materiál: 
92% Nylon 8 % Spandex 
Délka: 
Čištění: Tetování perte v ruce ve studené vodě, nežehlete
Důležité !!!: 

Smí se prát ve vlažné vodě | Nesmí se sušit v sušičce a v žádném případě žehlit!

Tento tetovací rukáv (tattoo sleeve) velmi kvalitně a věrně napodobuje tetování. Jedná se o originální doplněk pro mnoho příležitostí. Rukáv na tebe pokaždé strhne většinu pozornosti a překvapí všechny ve tvém okolí. Prostě TO musíš mít:)!
Materiál imituje barvu pigmentu lidské pleti. Letmý pozorovatel tedy vůbec nepozná, že se nejedná o pravé tetování a tvé okolí si bude myslet, že jsi se právě vrátil z tetovacího salónu. Každý tattoo rukáv je vyroben z tenkého pružného materiálu. Pro dosažení nejlepších výsledků je vhodné tetování nosit s krátkým rukávem či košilí a hodinkami nebo náramkem. Pak tě zaručeně neprokoukne ani vlastní máma.
Některé z nejpopulárnějších stylů na rukávu tetování pochází přímo z keltských vzorů. Keltské uzly jsou zdaleka nejoblíbenější styl v tomto žánru.
Dalším oblíbeným motivem jsou květinové kresby, které jsou pravidelně využívány pro tetování na celém světě. Tyto návrhy mají často symboliku révy plížící se kolem paže - obvykle od zápěstí k rameni.
Dalším motivem obtáčejícím celou ruku je tělo hada nebo draka s hlavou položenou na zápěstí, plazící se vzhůru.
Tento rukáv je vhodný i jako originální dárek, kvůli kterému nemusíš sáhnout hluboko do kapsy, a kterým jistě obdarovaného člověka překvapíš a pobavíš.
Rukáv s tetováním je vhodný i pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je tetování mít. Můžeš si tak nanečisto vyzkoušet, jaké to je mít pořádnou kérku.